Karmstolar ett par safari modell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, safari-liknande modell, 1900-talets andra del, sits och rygg i läder, sitthöjd ca 45 cm

Sits med skada, slitage

920469

2021-05-28