Matsalsbord barockstil

Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil
Matsalsbord barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD , barockstil, 1900-talets början, ek, skulpterad dekor, 2 iläggskivor , höjd 77, ca 130x104 cm, skivor 61 c m vardera

Förhöjt, ca 5 cm (går att återställa), skador

920481

2021-05-25