Öronlappsfåtölj skinn

Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn
Öronlappsfåtölj skinn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, färgskav

920484

2021-05-30