Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

LOCKURNA, möjligen Yuan, glaserat lergods, höjd ca 21 cm

Loick med nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

920489

2021-05-29