Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHA, 1800/1900-tal, träskuren samt förgylld och bemålad, höjd ca 20 cm
Slitage
920492
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här