Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, 1800-tal, björk, sk halvmånebord, med en senare tillverkad ilägsskiva, höjd ca 74 cm, diam ca 112 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, stag som ska bära iläggsskiva saknas
920494
2021-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner