Bord 1800-tal björk

Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk
Bord 1800-tal björk

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, 1800-tal, björk, sk halvmånebord, med en senare tillverkad ilägsskiva, höjd ca 74 cm, diam ca 112 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, stag som ska bära iläggsskiva saknas

920494

2021-05-29