Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, porslin, 1900-tal, i form av bojan, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, höjd ca 26 ex. fattning
Lagning på ´lock´, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
920502
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här