Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, porslin, 1900-tal, i form av bojan, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, höjd ca 26 ex. fattning

Lagning på ´lock´, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

920502

2021-05-25