Kaftan
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAFTAN, 1900-talets första hälft, Nordafrika, siden, längd ca 132 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, foder med fläckar
920508
Päivämäärä:
2021-05-31