Kaftan

Kaftan
Kaftan
Kaftan
Kaftan
Kaftan
Kaftan

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAFTAN, 1900-talets första hälft, Nordafrika, siden, längd ca 132 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, foder med fläckar

920508

Päivämäärä:

2021-05-31