Montana moduler 5 st
2021-05-29
920512
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER J. LASSEN, "Montana", skåpmoduler, 4 st, lackerade, ca 35x47 samt 35x24 och 35x46 cm, samtliga med djup 30 cm
Bruksslitage med repor