Johannes Ravn

Johannes Ravn
Johannes Ravn
Johannes Ravn
Johannes Ravn
Johannes Ravn
Johannes Ravn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Orrar i skogslandskap, signerad och daterad J. Ravn -63, olja på duk, ca 49x81 cm

920530

2021-05-27