Paneler Kina

Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina
Paneler Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PANELER, 4 st., Kina, 1900-talets andra hälft, reliefdekor av pion, lotus, krysantemum och prunus i pärlemor, rammått ca 91x33 cm

Smärre slitage

920534

2021-05-27