Oidentifierad konstnär gipsskulptur Björn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, gips, föreställande björn på klippa, signerad samt daterad 1951, höjd ca 25, 30x20 cm

Bruksspår, mindre avslag förekommer

920535

2021-05-29