Byrå 1930-tal

Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

BYRÅ, 1930-tal, massiv bok, bemålad i svart, tre lådor, höjd ca 82, 91x47 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, något löst sittande lådhandtag

920540

2021-05-29