Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): komposition, signerad och daterad 1971, numrerad 20/20, färgserigrafi, ca 62x45 cm

Ej examinerad ur ram, ramlisten sitter löst vid underkant

920541

2021-05-29