Napoli ask

Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask
Napoli ask

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASK med lock, 1900-talets början, porslin, Napoli, krönt med putti, höjd 25, längd 24 cm

Skador, lagningar, sprickor

920548

2021-05-26