Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, nysilver, 1900-talets början, dekor i form av hjort under träd, total höjd ca 56, skålens diameter 30 cm

En arm av, slitage

920563

2021-05-27