Jan Wickelgren

Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren
Jan Wickelgren

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN WICKELGREN, golvlampor, 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm, höjd 162 cm

Ej funktionstestade. slitage

920589

2021-05-26