Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, 1800-talets andra hälft, flintgods, Rörstrand, orientaliserande dekor, höjd ca 40 cm inkl skärm

Ej funktionstestade. sprickor, en fyld och med lagning i foten.

920597

2021-05-26