Soffbord 1930/40-tal

Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

SOFFBORD, Kervo Snickerifabrik / Stockman Ab, 1930/40-tal, lacerad björk, 85x55 cm, höjd 61 cm

Slitage

920602

2021-05-25