Max Marcus

Max Marcus
Max Marcus
Max Marcus
Max Marcus
Max Marcus
Max Marcus

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX MARCUS (1879-1955): Vy över Skeppsholmen, Stockholm, signerad Max Marcus, olja på duk, ca 61x72 cm

Krackelering, färgbortfall

920603

2021-05-27