Hjort Knudsen fåtöljer

Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJORT KNUDSEN, fåtöljer, 1 par, 2000-tal, Danmark, klädsel i svart skinn, Snurr- och tiltfunktion, sitthöjd ca 45, rygghöjd 108 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

920609

2021-05-29