Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HJORT KNUDSEN, fåtöljer, 1 par, 2000-tal, Danmark, klädsel i svart skinn, snurr- och tiltfunktion, sitthöjd ca 45, rygghöjd 108 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
920615
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här