Fåtöljer Hjort Knudsen

Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen
Fåtöljer Hjort Knudsen

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HJORT KNUDSEN, fåtöljer, 1 par, 2000-tal, Danmark, klädsel i svart skinn, snurr- och tiltfunktion, sitthöjd ca 45, rygghöjd 108 cm

Zustandsbeschreibung

bruks- och åldersrelaterat slitage

920615

2021-05-29