Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, skiva i marmor, skåp samt låda, fanerat i björk, höjd ca 77, 46x46 cm
920623
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här