Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, skiva i marmor, skåp samt låda, fanerat i björk, höjd ca 77, 46x46 cm

920623

2021-05-26