Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTA HANSSON (1910-1994): Komposition med figurer, signerad Berta Hansson, litografi, 147/260, bildmått ca 70x35 cm
Gulnad
920626
2021-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här