Berta Hansson

Berta Hansson
Berta Hansson

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BERTA HANSSON (1910-1994): Komposition med figurer, signerad Berta Hansson, litografi, 147/260, bildmått ca 70x35 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnad

920626

2021-05-27