Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BERTA HANSSON (1910-1994): Komposition med figurer, signerad Berta Hansson, litografi, 147/260, bildmått ca 70x35 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad
920626
2021-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner