Skrvbord

Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord
Skrvbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, toppskivan med grönt filttyg, beslag av mässing, höjd ca 76, 100x56 cm

Bruksslitage, stötmärken förekommer

920628

2021-05-26