Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BORD med LAMPA, 1900-talets mitt, betsad ek, höjd med skärm 160, diameter 55 cm
Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället
920632
2021-05-26