Bord med lampa

Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa
Bord med lampa

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BORD med LAMPA, 1900-talets mitt, betsad ek, höjd med skärm 160, diameter 55 cm

Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället

920632

2021-05-26