Lisa Hilland skåp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA HILLAND, skåp med hyllor, ek, tyg, del med hylla, skåp med lucka samt hylldel med skynke, 167x212, djup 39 cm.
Ingår i temaauktionen ´Lisa Hilland design 2010-2021´ - i samband med designeventet Southern Sweden Design Days.
Utställningsexemplar, repor, smärre bruksslitage
920633
2021-05-30