Lisa Hilland skåp

Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp
Lisa Hilland skåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA HILLAND, skåp med hyllor, ek, tyg, del med hylla, skåp med lucka samt hylldel med skynke, 167x212, djup 39 cm.

Ingår i temaauktionen ´Lisa Hilland design 2010-2021´ - i samband med designeventet Southern Sweden Design Days.

Utställningsexemplar, repor, smärre bruksslitage

920633

2021-05-30