Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): "Keep the dream alive", signerad Lisa Rinnevou, 164/225, färglitografi, bladmått ca 64x45 cm

Oramad

920645

2021-05-27