Rikard Göransson, akrylmålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RIKARD GÖRANSSON (född 1958): Komposition, signerad och daterad R Göransson -10, akryl på duk, ca 65x50 cm

920663

2021-05-26