Hängvitrinskåp sannolikt Frankrike

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGVITRINSKÅP, sannolikt Frankrike, 1800-tal, skuren dekor, krön med rocaille och lagerblad, beslag av mässing, två lösa hyllplan, höjd ca 111, 86x34 cm

Slitage

920671

2021-05-26