Åke Axelsson för Gärsnäs karmstolar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Vaxholmaren", karmstolar, 1 par, 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade, en stol med lös sittplymå i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm
smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, en sittdyna saknas
920672
2021-05-29