Åke Axelsson för Gärsnäs karmstolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Vaxholmaren", karmstolar, 1 par, 2000-tal, Gärsnäs, svartlackerade, en stol med lös sittplymå i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, en sittdyna saknas

920672

2021-05-29