Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): 2 st,Motiv med idrottare samt kvinnor med paraplyer, signerade samt numrerad 163/360 och 64/250, litografier ca 33x25 cm
920675
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här