Madeleine Pyk litografier

Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): 2 st,Motiv med idrottare samt kvinnor med paraplyer, signerade samt numrerad 163/360 och 64/250, litografier ca 33x25 cm

920675

2021-05-29