Vas keramik 1960-tal

Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal
Vas keramik 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Italien, troligen Bitossi, glaserad keramik, höjd 44 cm

Visst slitage, smärre glasyrbortfall.

920695

2021-05-27