Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, nyrokoko, dekor i pastellage med fåglar, ca 210x82 cm

Sprickor, skador

920696

2021-05-26