Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, samt svart glas, höjd 54, 50x50 cm

En skiva lös, repor, brukssltiage

920701

2021-05-26