Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, samt svart glas, höjd 54, 50x50 cm
En skiva lös, repor, brukssltiage
920701
2021-05-26