Einar Jolin olja
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1945, olja på duk, ca 24x19 cm
Kuntoraportti
920706
Päivämäärä:
2021-05-26