Einar Jolin olja

Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja
Einar Jolin olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1945, olja på duk, ca 24x19 cm

Kuntoraportti

920706

Päivämäärä:

2021-05-26