Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIEDESTAL, 1800-tal, empirestil, skuren dekor, lejontassar, förgylld samt bronserad, höjd 150 cm

Avslag, sprickor, dekor i vitmetall med skador

920746

2021-05-26