Poul Henningsen ´´PH5´´ takarmatur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i röd- och blå lackerad metall, diameter ca 50 cm
Skador:

Slitage, några repor, matt laclk ej funktionstesad, SAV garanterar ej funktionen, renoverad

920756

2021-05-30