Barometer samt skeppsklocka

Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka
Barometer samt skeppsklocka

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHATZ, (2) barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, quartz, mässing och glas,

Funktionen garanteras ej, slitage, lösa delar skramlar i klockan

920758

2021-05-31