Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, oval träram, dekor i pastellage, bronserad, glaset med slipad dekor av stjärnor, mått ca 127x127 cm

Slitage, dekorbortfall, senare bronsering

920768

2021-05-26