Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med låda, 1800-tal andra hälft, bemålat, draghandtag i mässing, höjd ca 78, 120x62 cm

Nyckel saknas, senare bemålning, renoverat, kompletterat

920772

2021-05-26