Skrivbord 1900-tal rokokostil

Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil
Skrivbord 1900-tal rokokostil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, rokokostil, bemålat trä, tre lådor, höjd ca 78 cm, 89x49 cm

Bruksslitage, den större lådan saknar en bit av botten, nyckel passar endast i mittenlådan

920777

2021-05-27