Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944),motiv med folksamling, färglitografi, Signerad och numrerad Sven Lidberg, 111/280, ca 35x26 cm

920785

2021-05-31