Gammelgaard Matheisen Soffa Fritz Hansen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NIELS GAMMELGAARD & LARS MATHIESEN, ´´Decision´´ soffa, Pelikan Design, Fritz Hansen, bestående av 13 sektioner, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 72 cm,
Bruksslitage, ställvis märken och skador på klädsel
920786
2021-05-27