Gammelgaard Matheisen Soffa Fritz Hansen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD & LARS MATHIESEN, ´´Decision´´ soffa, Pelikan Design, Fritz Hansen, bestående av 13 sektioner, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 72 cm,

Bruksslitage, ställvis märken och skador på klädsel

920786

2021-05-27